5 najvýhodnejších predvianočných víkendových traveldeals

5 najvýhodnejších predvianočných víkendových traveldeals

Takmer každý víkend pred Vianocami v inej európskej metropole? Jasnačka, všetko je možné! Vybrali sme pre vás tie najvýhodnejšie dealy. V konečných cenách je zahrnutá letenka spolu s ubytovaním pre 1 osobu. 

1. Niš za 49€

Bezkonkurenčne najvýhodnejším výletom je srbské mesto Niš. Zaleťte si sem v decembrovom termíne. Za spiatočnú letenku pre jednu osobu z Bratislavy do Niš zaplatíte iba 20€!

Traveldeal niš srbsko

Rezervovať letenku

 

Ubytujte sa v útulných kráľovských apartmánoch Royal Apartments. Nachádzajú sa v skvelej lokalite, len 200 metrov od centra mesta a 900 metrov od pevnosti Niš. A teraz pozor. Za 3 noci pre 2 osoby zaplatíte v týchto krásnych apartmánoch s výhľadom na mesto iba 58€!

Rezervovať ubytovanie

 

2. Benátky za 94€

venice-1718664_1280

Taliansko volá! Zažite Benátky pred Vianocami. Spravte si romantický decembrový víkend od piatku 9.12 do nedele 11.12 s letenkou iba za 46€.

Traveldeal benátky italy

Rezervovať letenky

 

V centrálnej štvrti Benátok Cannaregio stojí pôvabný Hotel San Geremia. Za ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s manželskou posteľou na 2 noci zaplatíte 95€. Veľkou výhodou je možnosť bezplatného storna až do 2. decembra 2016.

Rezervovať ubytovanie

 

3. Berlín za 96€

berlin-1718822_1280

Berlín je mestom kultúry, umenia, histórie, ale aj modernej architektúry a rušného nočného života. Na Alexanderplatz zažijete tú pravú vianočnú atmosféru a v početných obchodoch určite vyberiete tie najkrajšie darčeky pre svojich blízkych. Spravte si víkend v Berlíne od piatku 16.12 do nedele 18.12 s letenkou iba za 53€.

Traveldeal Berlín Nemecko k

Rezervovať letenku

 

Skvelou voľbou je ubytovanie vo štvrti Charlottenburg v prakticky zariadených izbách fantastického hotela Happy go Lucky. Z hotela sa rýchlo dostanete k hlavným mestským pamiatkam a v okolí sa nachádza množstvo skvelých reštaurácií, barov a obchodov. Známy berlínsky bulvár Kurfürstendamm je len 5 minút od hotela. Za príplatok si môžete vychutnať raňajky formou bufetu. Pomer ceny a kvality je skvelý, 2 noci pre 2 osoby stoja necelých 86€.

Rezervovať ubytovanie

 

4. Štokholm za 172€

winter-stockholm-138560_1280

 

Výlet do hlavného a najväčšieho mesta Švédska by bol milým spestrením pred Vianocami, čo myslíte? Máme skvelú správu pre milovníkov severu. Lacnú letenku od piatka 25.11 do nedele 27.11 z Budapešti do Štokholmu  si môžete kúpiť iba za 54€.

Traveldeals Štokholm

Rezervovať letenku

 

Vo Švédsku je ubytovanie trochu drahšie, preto je najvýhodnejšie bývať v hosteli. Naším tipom je  trojhviezdičkový hostel Archipelago Hostel Old Town. Za jednu osobu na 2 noci zaplatíte 62€. Hostel je však priamo v srdci starého mesta a ušetríte na mestskej hromadnej doprave.

Rezervovať ubytovanie

 

5. Malmö za 172€

oresund-905583_1280

Poslednou a zároveň ďalšou severskou destináciou je mesto ležiace na južnom pobreží Švédska. Zažite predvianočnú atmosféru v treťom najľudnatejšom švédskom meste Malmö. Spiatočná letenka na predĺžený víkend od štvrtka 1.12 do nedele 4.12 iba za 75€ je v období pred Vianocami skvelým dealom.

Traveldeal malmo svedsko
Rezervovať letenky

 

Vybrali sme pokojný a čistučký hostel Bosses Gästvåningar, ktorý sa v meste Malmö nachádza priamo pri autobusovej stanici, v pešej vzdialenosti od centra mesta a námestia Möllevången. Za 3 noci pre 2 osoby zaplatíte 193€. 

Rezervovať ubytovanie

 

Už ste sa rozhodli, kam pôjdete? 🙂

Komentáre