Azurové pobrežie z Budapešti za 38 €

Azurové pobrežie z Budapešti za 38 €

Francúzska riviéra, známa aj ako Azurové pobrežie, je jedna z najznámejších rekreačných oblastí v Európe. Aj keď juh Fracúzska je ako dovolenková destinácia vyhľadávaný najmä počas dlhých a horúcich letných dní, ani na jeseň sa táto oblasť nenechá zahambiť. V novembri sa teploty stále držia nad hranicou 10 stupňov, čo na kúpanie síce nie je, no nudiť sa určite nebudete.

Výhodná letenka od Wizz Air

Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air pravidelne lieta na linke Budapešť – Nice a späť, pričom momentálne si môžete letenku kúpiť už za 38 €. V tejto cene je však iba malá príručná batožina s rozmermi do 42 x 32 x 25 cm a hmotnosťou do 10 kg. Ak si so sebou chcete vziať väčšiu batožinu, budete si musieť priplatiť.

Rezervácia letenky Budapešť - Nice

Letenku môžete rezervovať na pelikan.sk.

Priletíte do letiska, ktoré sa nachádza iba pár kilometrov od mesta Nice, no počas vášho pobytu môžete navštíviť akékoľvek mestá či dedinky na Azurovom pobreží. Výber je už na vás.

Ubytovanie v Nice

Ak sa rozhodnete pre ubytovanie v meste Nice, možnosti budete mať naozaj široké. Keďže sem cestujete mimo hlavnej sezóny, ceny za ubytovanie sú skvelé a môžete sa ubytovať napríklad v štvorhviezdičkovom hoteli Hôtel West End Promenade des Anglais, ktorý sa nachádza priamo na prímorskej promenáde, a to už za 88 € za jednu noc pre dve osoby.

Toto luxusné ubytovanie so skvelým hodnotením si môžete zarezervovať na booking.com, kde nájdete aj množstvo iných (a lacnejších) ubytovacích zariadení za skvelé ceny.

Photo by Kurayba

Komentáre