Jesenné nákupy v Miláne z Bratislavy za 34 €

Jesenné nákupy v Miláne z Bratislavy za 34 €

Miláno je známou mestskou destináciou, ktorú si množstvo návštevníkov vyberá jednak kvôli histórií, architektúre a umeleckým pamiatkam, no hlavne kvôli móde a nákupom, ktorými je toto ekonomické centrum celého Talianska známe.

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair pravidelne prepravuje pasažierov na linke Bratislava – Milan Bergamo. Najlacnejšie októbrové lety si teraz môžete zarezervovať za skvelú cenu vo výške 34 € za spiatočnú letenku. V cene máte jednu príručnú batožinu o veľkosti 55 x 40 x 20 centimetrov a jednu menšiu tašku s rozmermi do 35 x 20 x 20 centimetrov.

Letenka Bratislava - Miláno a späť

Letenku Bratislava – Miláno si môžete už od 34 € rezervovať na stránkach spoločnosti Ryanair.

Doprava z letiska Bergamo

Ako tomu často pri nízkonákladových letoch býva, letisko Bergamo sa nenachádza priamo v Miláne, ale vo vzdialenosti 45 kilometrov od tejto metropoly. Doprava do Milána a následne späť na letisko sa môžete dopraviť napríklad autobusmi Terravision za 5 € za jednu osobu a jeden smer jazdy.

Tip na ubytovanie

Miláno ponúka svojim hosťom množstvo rôznych foriem ubytovania, od hostelov až po luxusné apartmány. Zaujímavou možnosťou je B&B Hotel Milano San Siro, ktorý je možné na booking.com zarezervovať už od približne 73 € za jednu noc pre dve osoby, pričom sa pýši veľmi dobrým hodnotením.

B&B Hotel Milano San Siro nájdete na www.booking.com.

Užite si Miláno naplno

Ak sa rozhodnete využiť túto skvelú ponuku a vyberiete sa do Milána, určite navštívte historický Castello Sforzesco, navštívte niektorú z galérií obsahujúcich diela od svetových umelcov a hlavne nezabudnite navštíviť módnu štvrť, kde si môžete prezrieť butiky svetových návrhárov.

Photo by DavidMartynHunt

Komentáre