Lacné letenky na Kanárske ostrovy za 138€

Lacné letenky na Kanárske ostrovy za 138€

Lanzarote je štvrtý najväčší spomedzi Kanárskych ostrovov. Známy je veľkolepými plážami a sopečným povrchom. Priemerná teplota ostrova je celoročne 22°C. To robí z neho ostrov večnej jari a teplomilcom poskytne útek z novembrovej zimy.

Termíny a ceny

Nenechajte si ujsť lacné letenky na ostrov Lanzarote od nízkonákladovej leteckej spoločnosti Wizz Air. Top ponuku nájdete v novembrovom termíne od 23.11. do 30.11. Cena spiatočnej letenky v tomto termíne je iba 138€. V cene leteny je zahrnutá malá príručná batožina.

pelipecka lanzarote

Rezervovať letenky

 

Ubytovanie

V novembri nájdete na Lanzarote mnoho ubytovaní za výhodné ceny na stránke booking.com. Náš tip je útulná vila s bazénom Casa Kiki Guest House. Za 1 osobu zaplatíte za noc 25€.

Rezervovať ubytovanie

lanzarote-211042_1280

Doprava na ostrove

Najlepšou alternatívou prepravy na Lanzarote je prenájom auta. Prenajať auto si môžete online ešte z pohodlia domova. Na letisku si ho už iba prevezmete. A môžete pokojne jazdiť a objavovať zákutia unikátneho sopečného ostrova.

lanzarote-211043_1280

Lanzarote je ostrov ohňa a lávy

Na ostrove plnom čiernych a červenkastých kameňov úplne uniknete z reality. Nadobudnete pocit, že ste sa ocitli na inej planéte. Všadeprítomné ticho tento dojem ešte umocní.

el-golfo-1147072_1280

Choďte na tie najkrajšie miesta:

  • Národný park Timanfaya: Takmer žiadna vegetácia. Robustné lávové útvary. Farby od výmyslu sveta všade tam, kam len oko dovidí. Jednoducho úplne iný svet.
  • Pláž Papagayo:  Na juhu ostrova nájdete raj na zemi s bielym piesom a tyrkysovými zátokami. Miesto, ktoré sa vám bude vkrádať do snov ešte dlho po návrate z dovolenky.
  • Zelená lagúna: Smaragdovo zelená lagúna kontrastujúca s čiernym pieskom na vás urobí dojem. Vyzerá jednoducho neskutočne. Farba pochádza z rias, ktoré žijú v teplej vode.

BONUSOVÝ TIP: El Diabolo je reštaurácia v Národnom parku Timanfaya, kde vám jedlo pripravia priamo na sopečnom grile. No neochutnajte to!

 

Komentáre