Letenky do temperamentnej Barcelony už od 61€

Letenky do temperamentnej Barcelony už od 61€

Barcelona je španielske mesto, ktoré patrí k najslávnejším a najkrajším v Európe. Unikátne architektonické skvosty, slnečné počasie a živé noci. Lákadlom sú aj príťažlivé pláže v meste alebo v okolí. Spravte si výlet do Barcelony počas jesene alebo v decembri. Okrem letenky za skvelú cenu získate aj inú výhodu. Vyhnete sa davom turistov v hlavnej sezóne a užijete si tú pravú katalánsku atmosféru.  Letí sa z Budapešti na hlavné letisko Barcelona El Prat.

Termíny a letenky

Lacné letenky je možné si zarezervovať napríklad v termíne od 14 do 16 decembra 2016. V cene letenky je zahrnutý 1 kus príručnej batožiny s maximálnymi rozmermi 42 × 32 × 25 cm.

letenka barcelona 2Rezervovať letenky

 

Ubytovanie v Barcelone

Zabavte sa v pulzujúcej Barcelone! Vyskúšajte sa ubytovať v hosteli. Zoznámte sa s ďalšími cestovateľmi z ostatných kútov sveta a vyrazte spoločne objavovať ulice krásneho mesta . Náš tip na výborne hodnotený hostel s raňajkami a v skvelej lokalite je Fabrizzios Terrace. Dve noci pre dve osoby len za 40€. Viac hostelov nájdete na booking.com.

Rezervovať ubytovanie

 

Ako sa dostať z letiska

Hlavné medzinárodné letisko v Barcelone leží približne 13 km od mesta. Z letiska sa dá dostať prímestským vlakom. Ďalšou možnosťou verejnej dopravy je letiskový autobus (The Aerobus service) alebo autobusy mestskej hromadnej prepravy. Spoje premávajú v krátkych, pravidelných intervaloch. Cesta z letiska trvá 20 až 30 minút, v závislosti od premávky.

Nevynechajte…

  • Slávnu bazilika Sagrada Familia – dominantou mesta je úchvatné dielo svetovej architektúry. Bohato zdobená bazilika na vás urobí hlboký dojem.
  • Park Guell – park je doslova umeleckým dielom geniálneho architekta Antonia Gaudího. Očarí farebnými mozaikami, rozprávkovými okrasnými prvkami a jedinečnými výhľadmi.

  • Gotickú štvrť (Barri Gotic) – zaujímavá. historická časť s najstaršími budovami v Barcelone. Barri Gotic vám odhalí pravú tvár mesta. V úzkymi uličkách sa radi stratíte.
  • Tržnicu Sant Josep de la Boqueria – tradičná, zábavná a farebná španielska tržnica. Tu si (nielen) miestny kupujú jedlo. Vyskúšajte španielske pochúťky, kúpte si čerstvé ovocie, dajte si netradičné sladkosti a vychutnajte si obľúbenú sangriu.

barcelona markets

Komentáre