Netradičný výlet do Izraela so spiatočnými letenkami za 59€

Netradičný výlet do Izraela so spiatočnými letenkami za 59€

Zažite netradičnú poznávačku! Leťte priamo z Bratislavy na Blízky východ. Oddýchnite si v meste Eilat na juhu Izraela ležiace pri Červenom mori v Akabskom zálive. Čakajú na vás piesočnaté pláže, púšť a nové dobrodružstvá. Na svoje si prídu milovníci potápania. Nájdete tu nádherné farebné, koralové útesy a bohatý podmorský život.

Termíny a Letenky

Lacné letenky do Eilat je možné zarezervovať si napríklad v termíne od 27.11 do 4.12. Výhodné letenky do destinácie Eilat z Bratislavy však nájdete vo viacerých termínoch počas mesiacov november a december. V cene letenky je zahrnutá batožina do 10 kilogramov.

izrael letenky

Rezervovať letenky

 

Ubytovanie

Naším tipom na ubytovanie je izba pre dvoch v Sun and View Guest House za 329€ za 7 nocí. Ak si to so svojím pobytom rozmýšlíte, rezerváciu môžete bezplatne zrušiť až do 24.11. Platba vopred nie je potrebná, platíte až na mieste!

Rezervovať ubytovanie

 

Ako sa dostať z letiska

Z letiska Ovda Airport do Eilatu môžete využiť prepravu Eilat Shuttle.

 

Čo musíte vidieť

  1. Timna park: Prírodná púštna rezervácia, ktorá sa nachádza iba 25 kilometrov od Eilatu. Spravte si jednodňový výlet a zoznámte sa s krásou púšte, ktorá vám zoberie dych.
  2. Delfíní útes: Miesto s najväčším výskytom delfínov v Izraeli. Potápanie s delfínmi je zážitok, na ktorý budete spomínať celý život
  3. Koralové podvodné observatórium: Nadšenci podmorského sveta a šnorchlovania si na tomto mieste prídu na svoje. Obdivovať môžete aj žraloky, raje a morské korytnačky.

izrael

Komentáre