Objavte krásy Škótska už za 60€

Objavte krásy Škótska už za 60€

Škótsko je jednou z častí Spojeného kráľovstva, na ktoré často pozabúdame, no aj táto krajina má turistom rozhodne čo ponúknuť. Vďaka skvelej cene leteniek môžete túto krajinu spoznať aj vy! Najvýhodnejšie ceny su momentálne na decembrové a januárové lety, no nemáte sa čoho báť, keďže britské zimy nie sú ani zďaleka tak chladné, ako tie naše.

Letenka Bratislava – Edinburgh za 61€

Letecká spoločnosť Ryanair pravidelne premáva na linke medzi Bratislavou a hlavným mestom Škótska. V termíne napríklad od 19.1. do 26.1. môžete letieť tam a späť už za 61€.

Letenka Bratislava - Edinburgh

Letenku môžete zarezervovať na pelikan.sk.

Tip na ubytovanie

Čo sa týka ubytovania, sú možnosti stále široko otvorené, keďže vyššie uvedený termín je vzdialený až takmer 4 mesiace. Skvele hodnotený je napríklad The Liarg Hotel, kde stojí jedna noc pre dve osoby iba 50 € na jednu noc. Zarezervovať si ho môžete na booking.com.

A keď už budete v Edinburghu, určite nevynechajte prekrásny Castle Rock, hrad postavený na veľmi strmom kopci, ktorý mestu dominuje. Určite však zájdite aj za hranice mesta a užite si aj prekrásny vidiek a iné časti Škótska!

Photo by SIMUH

Komentáre