Predĺžený víkend v Dubline za 62€

Predĺžený víkend v Dubline za 62€

Vyberte sa na jeseň po stopách tajomných Vikingov do čarokrásneho Dublinu. Hlavné mesto Írska sa vyznačuje štvorlístkami, zeleňou, mystickou atmosférou a čiernym pivom. Priateľskí domáci vás obdaria úsmevom na každom kroku.. Dublin je bohatý tiež na rôzne kultúrne podujatia a aj nočné podniky tu doslova “praskajú vo švíkoch.” V tomto veselom meste je slovo nuda jednoducho neznámy pojem.

pyramida irsko

Termíny a letenky

Spiatočné letenky z Bratislavy do Dublinu v termíne od 10.11 do 13.11 si môžete zarezervovať za 62€. Letecká spoločnosť Ryanair lieta na trase Bratislava – Dublin každý deň. Chceli by ste navštíviť Írsko v zime? Vybrať si môžete aj z veľmi lacných leteniek v januárových termínoch.

írsko letenka orz

Rezervovať letenku

 

Ubytovanie

Výhodné ubytovanie presne podľa vašich predstáv nájdete cez booking.com. Cestovateľský tip: Ubytovanie priamo v centre mesta nájdete napríklad vo výborne hodnotenom Abbey Court Hostel. Za 1 osobu na tri noci v tomto moderne vybavenom hosteli zaplatíte 63,50€. V cene sú all you can eat raňajky a samozrejmosťou je wi-fi vo všetkých priestoroch. Denné pešie prehliadky so sprievodcom sú k dispozícii zdarma.

Rezervovať ubytovanie 

 

írsko dublin

TOP  3 miesta, ktoré sa oplatí navštíviť

1. Choďte do Guiness Storehouse – domov čierneho írskeho piva je jednou z najpopulárnejších atrakcií hlavného mesta. Vyskúšajte ho aj vy!

3. Ochutnajte pravú írsku whisky – Fantastické Irish Whiskey Museum vás nadchne. Či už ste milovníkom whisky alebo nie, návšteva múzea je zábavná.

4. Spoznajte históriu v Kilmainham Gaol – návšteva bývalej väznice je neopakovateľným zážitkom. Na toto obávané miesto v minulosti zatvárali írskych povstalcov.

Komentáre