Romantický víkend v Benátkach s letenkami iba za 36€

Romantický víkend v Benátkach s letenkami iba za 36€

Už ste boli v Benátkach? Ak nie, tak teraz je ten správny čas! Úžasné mesto vybudované na 117 ostrovoch v Benátskej zátoke je snom snáď každého cestovateľa. Benátky ležia až na 150 kanáloch a májú 400 mostov. Mesto plné umenia a zaujímavých muzeí stojí za návštevu!

Termíny a letenky

Letí sa v piatok 9.12 a z Budapešti a spiatočný let do Budapešti je v nedeľu 18.12. Let je do talianskeho mesta Treviso, ktoré je vzdialené od Benátok 26 km.

td benatky

Rezervovať letenky

 

Ubytovanie

Máme pre vás super deal v blízkosti hlavného centra Benátok. Casa Academia dokonale naplní vaše predstavy o romantickom talianskom víkende za 89€ pre 2 osoby na 2 noci.

Rezervovať ubytovanie

 

Ako sa dostať z letiska

Treviso sa nachádza 26 kilometrov od Benátok. Z letiska premávajú do Benátok priame letiskové autobusy alebo autobusy spoločností ATVO a Barzi. Všetky potrebné informácie a cestovné poriadky nájdete TU.

 

Romantika v Benátkach

Ako si Benátky čo najviac užiť? Prechádzky pri Grand Canal, návšteva nádherného Námestia svätého Marka alebo objavovanie tajomstiev Dóžovho paláca. Pozrite si ako sa vyrába tradičné benátske sklo. Odložte mapu a straťte sa na chvíľku v uličkách mesta kanálov a mostov. Pozorovanie západu slnka nad lagúnou pri poháriku skvelého talianskeho prosecca vás chytí za srdce. V Benátkach sa človek jednoducho nemôže nudiť.

benátky 2

Komentáre