Roundtrip po Európe – Berlín, Riga, Oslo, Krakov len za 95 €

Roundtrip po Európe – Berlín, Riga, Oslo, Krakov len za 95 €

Dnes sme si pre vás pripravili perfektný roundtrip po Európe s extra nízkymi cenami leteniek. Ak máte v októbri 8 dní voľna, môžete precestovať štyri štáty a štyri mestá. Za všetky letenky zaplatíte iba 95 €.

Všetky letenky sú spoločnosťou Rynair, a tak sa nemusíte obávať rôznych povolených parametrov batožiny. V cene letenky máte príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 55x40x20cm a jeden kus malej príručnej batožiny. Na tento výlet vám odporúčame si zobrať radšej batoh ako kufor, aby ste si cestovanie zbytočne nekomplikovali.

Všetky letenky si môžete rezervovať priamo na stránke prepravcu ryanair.com, kde ich kúpite najlacnejšie.

1. časť
BRATISLAVA – BERLÍN 11. 10. 2016

pixabay.com

pixabay.com

 

Snímka 2

Letenku kúpite za cenu len 9,99 € a výhodou je, že ide o poobedný let. Ak ste zamestnanec, nemusíte si brať celý deň dovolenku. V Berlíne strávite necelé tri dni. Potrebujete ubytovanie na tri noci.

2. časť
BERLÍN – RIGA, 14. 10. 2016

pixabay.com

pixabay.com

Snímka3

Po troch dňoch v Berlíne sa presunieme do Rigy. Letenka je v doobednom čase a tak máte ešte celý deň na spoznávanie mesta. Ubytovanie budete potrebovať iba na jednu noc, ale vďaka výhodným časom letu budete mať takmer dva dni na prehliadku Rigy. Na ďalší deň 15. 11. 2016 poobede odlieta lietadlo do našej ďalšej destinácie – Oslo.

3. časť
RIGA – OSLO, 15. 10. 2016

pixabay.com

pixabay.com

Po Berlíne a Rige vás budú čakať tri dni v Osle. Budete potrebovať ubytovanie na tri noci. Upozorňujeme vás, že ubytovanie v Osle je o niečo drahšie ako v ostatných mestách, ale kompenzáciou sú skutočne lacné letenky.

Snímka4

4. časť
OSLO – KRAKOV, 18. 10. 2016

pixabay.com

pixabay.com

V utorok 18. 11. roundtrip končí a letenku do poľského Krakova kúpite momentálne len za približne 19 €. To či z Krakova pôjdete hneď domov alebo si pobyt ešte predĺžite aj o prehliadku tejto nádhernej historickej metropoly je len a len na vás.

Z Krakova sa jednoducho dostanete na Slovensko napríklad autobusom so Student Agency. Pravidelne premáva autobusová linka medzi Krakovom a Žilinou. Cena za lístok za pohybuje okolo 18 €.

 

snimka1

 

Komentáre