Spiatočná letenka Viedeň – Ženeva za 76 €

Spiatočná letenka Viedeň – Ženeva za 76 €

Niekedy sa môže zdať, že november je mesiac, ktorý mnohí ľudia akoby len prečkajú. Jeseň pomaly končí a všetci už premýšľajú nad Vianocami. Ak ste sa rozhodli, že tento rok to tak nenecháte, máme pre vás tip skvelý výlet do Švajčiarska.

pixabay.com

pixabay.com

Snáď ani nie je cestovateľský blog, ktorý by neodporúčal navštíviť jesenné Švajčiarsko. Nádherná príroda, čisté mestá a nezabudnuteľná atmosféra.

Aktuálna cena letenky z Viedne leteckou spoločnosťou Easyjet je mimoriadne priaznivá. Za spiatočnú letenku v termíne od 4. 11. – 10. 11. zaplatíte momentálne iba 76 €.

Snímka2

V cene letenky máte iba príručnú batožinu, ktorej rozmery vrátane koliesok a rúčky nesmie presiahnúť 56x45x25cm. Treba počítať s tým, že pri vyťažených letoch, vám môžu dať príručnú batožinu do podpalubia.

Rezerváciu je potrebné vykonať na stránke easyjet.com.

Ubytovanie v Ženeve sa pohybuje v hosteloch okolo 30 € / noc s raňajkami. Hostely sú ale na pomerne vysokej úrovni, čísté a komfortné. Mimoriadne obľúbený je Geneva Hostel, ktorý sa nachádza priamo v centre. Rezerváciu na daný termín môžete urobiť tu.

Ak chcete na ubytovaní ušetriť, vyskúšajte známy couchsurfing.

pixabay.com

pixabay.com

 

Komentáre