Užite si na Valentína jedinečný Kyjev za 90€!

Užite si na Valentína jedinečný Kyjev za 90€!

Kyjev leží v strede Ukrajiny na brehoch rieky Dneper. Návšteva jedného z najstarších miest východnej Európy je výbornou voľbou pre všetkých dobrodruhov.  Bohatá história, farebná architektúra, nespočetné chrámy a kláštory, unikátne múzeá a súčasná umelecká scéna robí z Kyjeva mesto v ktorom je rozhodne čo objavovať! Čo tak spraviť si výlet so svojou drahou polovičkou na sviatok zaľúbených práve sem?

st-andrews-church-99528_960_720

Letenky

Lacné letenky je možné zarezervovať v termíne od 11.2. do 14.2. za 68€. K dispozícií sú aj ďalšie februárové termíny za výhodné ceny. V cene letenky od spoločnosti Wizz Air je zahrnutý 1 kus príručnej batožiny s maximálnymi rozmermi 42 × 32 × 25 cm.

kyjev pelikan

Rezervovať letenky

Ubytovanie

Najlepšie ubytovanie v Kyjeve nájdete na stránke booking.com. Náš tip na výborne hodnotený hostel v skvelej lokalite je Westend Hostel Kiev. Od hostí získal super skóre 9,1 vďaka svojej polohe, vybaveniu, čistote a milému personálu. Za fantastickú cenu 44€ pre 2 osoby na 3 noci si tu vychutnáte maximálny komfort. To je menej ako 8€ na osobu na noc!

booking kyjev

Rezervovať ubytovanie

 

Prečo ísť do Kyjeva? 

A prečo vlastne zavítať do takejto netradičnej destinácie? Ukrajina je krásna a cestovateľmi stále neprebádaná krajina. Hlavné mesto Kyjev je fascinujúce mesto, ktoré stojí za to vidieť. Mix modernej architektúry, budov bývalého režimu a pravoslávnych zlatých kostolíkov dáva mestu jedinečnosť a autenticitu. História mesta siaha až do piateho storočia.

kiev-1678216_1280

Nádherné kláštory a katedrály vyrážajú dych. Určite nevynechajte slávny Chrám svätého Ondreja na ulici Andriyivskyi Uzviz, Katedrálu svätej Sofie či Kláštor svätého Michala s Fontánou želaní. Ďalšími zaujímavými miestami sú Múzeum Černobyľu, Múzeum ľudovej architektúry alebo Bulvár Khreschatyk. Obdivuhodná je aj 50 metrová socha Matka Monument. Výhodné ceny v baroch, reštauráciach, obchodoch či dopravných prostriedkoch potešia. Ešte stále váhate? Prirátajte si k tomu všetkému živé kluby, moderné pop-up kaviarne a výborné jedlo. Inšpirujte sa a navštívte toto nádherné mesto plné kontrastov!

ukraine-632663_960_720

Komentáre